You are here

14U Championship Bracket

 
Ohio Wolfpack Collins
Pool Q #1
 
 
 
 
Lakeshore Pirates 03
0
Pool S #3
 
Pickerington Central #4
Sunday, 7am
Indiana Gators BCW
8
Pool U #2
 
Indiana Magic Peckinpaugh
8
Pool T #3
 
Pickerington Central #1
Sunday, 8:30am
Thunder Elite
2
Pool R #2
 
Turnin2 Springer
V #1
 
 
 
 
Steel City Cyclones
Pool S #1
 
 
 
 
Pittsburgh Riot
3
Pool U #4
 
Pickerington Central #4
Sunday, 8:30am
Derby City Crush
13
Pool T #2
 
Bomb Squad
15
Pool V #2
 
Pickerington Central #1
Sunday, 7am
Ohio Stingrays Pope
1
Pool T #4
 
Finesse Fastpitch Wojcik
Pool Q #2
 
 
 
 
 
Ohio Wolfpack Collins
7
Pool Q #1
 
Pickerington Central #1
Sunday, 10am
Indiana Gators BCW
8
 
 
Indiana Magic Peckinpaugh
3
 
 
Pickerington Central #4
Sunday, 11:30am
Turnin2 Springer
5
Pool V #1
 
Steel City Cyclones
12
Pool S #1
 
Pickerington Central #1
Sunday, 11:30am
Derby City Crush
15
 
 
Bomb Squad
5
 
 
Pickerington Central #4
Sunday, 10am
Finesse Fastpitch Wojcik
4
Pool Q #2
 
 
Indiana Gators BCW
0
 
 
Pickerington Central #1
Sunday, 1pm
Turnin2 Springer
7
 
 
Derby City Crush
3
 
 
Pickerington Central #4
Sunday, 1pm
Bomb Squad
12
 
 
 
Turnin2 Springer
11
 
 
Pickerington Central #1
Sunday, 2:30pm
Bomb Squad
0
 
 
 
Turnin2 Springer
12
 
 
Pickerington Central #1
Sunday, 4pm
Michiana Scrappers Smith
3
 
 
 
Michiana Scrappers Smith
7
 
 
Pickerington Central #2
Sunday, 2:30pm
Sting Elite
6
 
 
 
Indiana Shockwaves Harvey
2
 
 
Pickerington Central #3
Sunday, 1pm
Michiana Scrappers Smith
4
 
 
Ohio STARZ
0
 
 
Pickerington Central #2
Sunday, 1pm
Sting Elite
15
 
 
 
Indiana Shockwaves Harvey
8
Pool S #2
 
Pickerington Central #3
Sunday, 10am
Silver Creek Prospects
7
 
 
LIDS Indiana Dreams
7
 
 
Pickerington Central #2
Sunday, 11:30am
Michiana Scrappers Smith
8
Pool T #1
 
Ohio Ice Platinum
5
Pool R #1
 
Pickerington Central #3
Sunday, 11:30am
Ohio STARZ
7
 
 
Ohio Hurricanes
4
 
 
Pickerington Central #2
Sunday, 10am
Sting Elite
9
Pool U #1
 
 
Indiana Shockwaves Harvey
Pool S #2
 
 
 
 
Indy Dreams Lewis Gold
2
Pool R #4
 
Pickerington Central #2
Sunday, 7am
Silver Creek Prospects
5
Pool V #3
 
LIDS Indiana Dreams
13
Pool Q #4
 
Pickerington Central #3
Sunday, 8:30am
FAST Wizards Elite
5
Pool U #3
 
Michiana Scrappers Smith
Pool T #1
 
 
 
 
Ohio Ice Platinum
Pool R #1
 
 
 
 
Cincy DOOM
6
Pool V #4
 
Pickerington Central #2
Sunday, 8:30am
Ohio STARZ
14
Pool Q #3
 
Ohio Hurricanes
14
Pool S #4
 
Pickerington Central #3
Sunday, 7am
Pittsburgh Spirit Futures
4
Pool R #3
 
Sting Elite
U #1
 
 
 
 
Turnin2 Springer
Champion
Michiana Scrappers Smith
Runner Up
Softball Softball