You are here

12U Championship Bracket

 
Indiana Gators
 
 
 
 
 
Indiana Shockwaves Burton
7
Pool CC #3
 
Pickerington North #4
Saturday, 6:30pm
Ohio Outlaws Richards
3
Pool EE #2
 
Valley Force
1
Pool DD #3
 
Pickerington North #1
Sunday, 7am
Ohio Wolfpack Hysong
3
Pool BB #2
 
Delaware Cobras Premier
FF #1
 
 
 
 
Ohio Stingrays George
CC #1
 
 
 
 
Turnin2 22
3
Pool EE #4
 
Pickerington North #4
Sunday, 7am
LIDS Indiana Dreams
7
Pool DD #2
 
WV Firestix
14
Pool FF #2
 
Pickerington North #1
Saturday, 6:30pm
Indiana Shockwaves Grayson
1
Pool DD #4
 
Ohio STARZ
AA #2
 
 
 
 
 
Indiana Gators
3
Pool AA #1
 
Pickerington North #1
Sunday, 8:30am
Indiana Shockwaves Burton
7
 
 
Ohio Wolfpack Hysong
1
 
 
Pickerington North #4
Sunday, 10am
Delaware Cobras Premier
5
Pool FF #1
 
Ohio Stingrays George
4
Pool CC #1
 
Pickerington North #1
Sunday, 10am
LIDS Indiana Dreams
5
 
 
WV Firestix
2
 
 
Pickerington North #4
Sunday, 8:30am
Ohio STARZ
3
Pool AA #2
 
 
Indiana Shockwaves Burton
6
 
 
Pickerington North #1
Sunday, 11:30am
Delaware Cobras Premier
7
 
 
LIDS Indiana Dreams
10
 
 
Pickerington North #4
Sunday, 11:30am
Ohio STARZ
4
 
 
 
Delaware Cobras Premier
5
 
 
Pickerington North #1
Sunday, 1pm
LIDS Indiana Dreams
7
 
 
 
LIDS Indiana Dreams
0
 
 
Pickerington North #2
Sunday, 2:30pm
Beverly Bandits Premier
9
 
 
 
Team PA Hartman
3
 
 
Pickerington North #2
Sunday, 1pm
Beverly Bandits Premier
10
 
 
 
Team PA Hartman
7
 
 
Pickerington North #3
Sunday, 11:30am
Team Long Island
3
 
 
Ohio Lady Lasers Blue
0
 
 
Pickerington North #2
Sunday, 11:30am
Beverly Bandits Premier
8
 
 
 
Michigan Outlaws Sherrill
2
Pool CC #2
 
Pickerington North #3
Sunday, 8:30am
Team PA Hartman
9
 
 
Ohio Lady Lasers Red
2
 
 
Pickerington North #2
Sunday, 10am
Team Long Island
6
Pool DD #1
 
Ohio Lady Lasers Blue
5
Pool BB #1
 
Pickerington North #3
Sunday, 10am
Ohio Stingrays McDaniel
2
 
 
Outlaws WV Wolfe
0
 
 
Pickerington North #2
Sunday, 8:30am
Beverly Bandits Premier
11
Pool EE #1
 
 
Michigan Outlaws Sherrill
CC #2
 
 
 
 
Team PA Hartman
16
Pool BB #4
 
Pickerington North #2
Saturday, 6:30pm
Outlaws PA Brunson
3
Pool FF #3
 
Finesse Fastpitch Parker
3
Pool AA #4
 
Pickerington North #3
Sunday, 7am
Ohio Lady Lasers Red
13
Pool EE #3
 
Team Long Island
DD #1
 
 
 
 
Ohio Lady Lasers Blue
BB #1
 
 
 
 
Ohio Stingrays McDaniel
6
Pool FF #4
 
Pickerington North #2
Sunday, 7am
Beverly Bandits DeMarini
5
Pool AA #3
 
Beverly Bandits Futures
1
Pool CC #4
 
Pickerington North #3
Saturday, 6:30pm
Outlaws WV Wolfe
12
Pool BB #3
 
Beverly Bandits Premier
EE #1
 
 
 
 
Beverly Bandits Premier
Champion
LIDS Indiana Dreams
Runner-Up
Softball Softball